0 3 min 1 rok

Firma DAF oferuje wiele modeli samochodów ciężarowych oraz ciężarówek dystrybucyjnych.

Nowoczesne modele z serii oferują bardzo duży wybór możliwości zabudowy, dodatkowo szeroka gama silników pozwala dostosować ciężarówkę do indywidualnych potrzeb klienta. Oczywiście są to samochody wyposażone w nowoczesne kabiny, które oferują dużą wygodę kierowcy, duże fotele zapewniają komfort kierowcy w długiej trasie, dodatkowo wyposażono auto w wiele systemów wspomagających, które mogą być pomocne w przypadku silnego wiatru bocznego.

Dlaczego warto wybrać samochód ciężarowy DAF?

Oszczędne i ekologiczne samochody ciężarowe DAF

Kabina wyposażona jest w drzwi otwierane pod kątem 90 stopni, dając kierowcy bardzo dobry dostęp, dodatkowo auto wyposażono w podświetlenie, które będzie przydatne podczas wysiadania i wsiadania po zmroku. Z pewnością na komfort jazdy wpływa także odpowiednia wentylacja oraz system ogrzewania, auto zostało także wyposażone w praktyczne schowki w różnych częściach kabiny. Warto zwrócić uwagę także na możliwość regulacji siedzenia kierowcy w różnych kierunkach, z pewnością można dzięki temu dopasować odpowiednio siedzenie do wzrostu czy też indywidualnych wymagań.

Dostępne są także silniki w różnych konfiguracjach, może być to silnik 4,5 l o mocy od 150 do 210 koni mechanicznych, które spełniają normy spalania, charakteryzują się ekonomiczną oraz ekologiczną pracą. Dodatkowo dostępny jest silnik 6,7 l w wersjach od 220 do 310 koni, cechuje go duża moc, jest to silnik przyjazny dla środowiska, o niskim spalaniu. Samochody z serii LF mogą być przystosowane do transportu 16 palet euro, warto zwrócić uwagę, iż są to samochody, które mogą dojechać w trudno dostępne miejsca, przykładowo do centrum miasta. Manewrowość w tym przypadku to niewielki promień skrętu, dodatkowo niska masa sprawia, iż jest to pojazd, który bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dystrybucji, transportu towarów.

Różnego typu nowe samochody ciężarowe DAF możemy zakupić u autoryzowanych dystrybutorów. Posiadają one możliwość zastosowania różnego rodzaju zabudowy, zatem są to pojazdy bardzo uniwersalne.