0 3 min 10 miesięcy

Gadżety promocyjne mogą mieć duży wpływ na promocję naszej marki, obecnie można wykorzystać dowolną odzież, gadżety, urządzenia elektroniczne, wiele różnych przedmiotów, które łatwo oznaczymy, naniesiemy na nich nasze logo, tekst reklamowy.

W ten sposób możemy nabyć wiele gadżetów reklamowych, które będą kojarzyły się z naszą branżą, lub też wybrać wiele bardzo uniwersalnych gadżetów promocyjnych.

Czapki promocyjne z haftem

Letnie i zimowe czapki reklamowe z logo

Dobrym pomysłem mogą być czapki reklamowe, są to czapki letnie, zimowe, kaszkietówki, czapki sportowe, które możemy dostosować umieszczając na nich nadruki czy też haft. Czapka to bardzo dobry gadżet promocyjny ze względu na dobrą widoczność, możemy umieścić na czapkach duże logo, które będzie reklamowało naszą firmę. Często z czapek korzystają firmy usługowe, logo można umieścić na odzieży roboczej, ubraniach ochronnych. W ten sposób nasi pracownicy będą reklamowali firmę, jest to dobry pomysł dla firm, które realizują dużo zleceń na zewnątrz. Dostępnych jest bardzo wiele czapek, czapki z daszkiem, które najczęściej wykorzystuje się jako czapki promocyjne, jest to letnie nakrycie głowy z regulowanym zapięciem, dostępne są czapki w różnych kolorach, które możemy dopasować do potrzeb. Warto poszukiwać wysokiej jakości materiałów, przykładowo czapek wykonanych z bawełny, która będzie gwarantowała trwałość.

Dostępne są także zimowe czapki, wełniane, na których również umieścimy haftowane logo, czapki z pomponem, czapki polarowe. Możemy wybierać także czapki dla dzieci, czapki damskie, przystosować praktycznie każdy model czapki dla potrzeb reklamy. Nakrycie głowy z pewnością będzie dobrym pomysłem na skuteczną odzież reklamową, która będzie promowała naszą firmę. Możemy wybierać spośród szerokiej gamy modeli, stylów, kolorów, wybrać popularne czapki czarne czy też białe, jak również w kolorze czerwonym, zielonym czy niebieskim. Mogą być to również kapelusze, czapki z rondem, czapki przeciwsłoneczne.

Wiele firm z branży turystycznej, rekreacyjnej czy też sportowej, chętnie wykorzystuje czapki reklamowe. Może być to bardzo dobry pomysł na reklamę biura podróży, siłowni, klubu fitness. Czapki dostępne są w wielu firmach zajmujących się dostarczaniem gadżetów reklamowych, znajdziemy wiele modeli w bardzo atrakcyjnych cenach, które można wręczyć naszym klientom.