0 3 min 3 lata

Dowiedz się, dlaczego butelka wielokrotnego użytku powinna stać się twoim niezbędnikiem wakacyjnych wypadów.

Co może dać ci Butelka Dafi 0,5? Sprawdź to!

Butelka filtrująca – na każdą okazję

Czy wiesz, że butelka Dafi 0,5 to pierwsza butelka filtrująca produkowana w Polsce? Powstała jako odpowiedź na potrzeby osób ceniących rolę regularnego nawadniania organizmu oraz praktykujących aktywny styl życia. Idealna pojemność (butelka dafi 0.5) doskonale sprawdzi się podczas treningów na świeżym powietrzu, podczas długich spacerów, ale również podczas wypraw. Planujesz wyjazd na długo wyczekiwane wakacje? Koniecznie wrzuć do plecaka lub torby butelkę wielokrotnego użytku i zapewnij sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki, gdziekolwiek jesteś! Butelka Dafi 0,5 jest lekka (waży jedynie 33 g), poręczna i trwała, dzięki czemu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Podczas wyjazdów, przy wysokich temperaturach szczególnie powinieneś dbać o regularne i odpowiednie nawadnianie swojego organizmu. Dlatego pamiętaj – wakacje, biwak, wypad za miasto, zawsze weź ze sobą butelkę wielokrotnego użytku!

Butelka Dafi 0,5, czyli smaczna woda na wyciągnięcie ręki!

Butelka Dafi 0,5 – co ją wyróżnia

Poznaj elementy, które składają się na to niezwykłe rozwiązanie, jakim jest butelka filtrująca:
– wygody sportowy korek, który sprawdzi się podczas wszelkich aktywności
– modny gadżet w wielu wersjach kolorystycznych: cytrynowa, miętowa, niebiańska, wrzosowa, flamingowa oraz czarna
– wyprodukowana w Polsce (w fabryce w Kielcach) z najwyższej jakości tworzyw (całkowicie wolnych od szkodliwego bisfenolu A)
– jeden filtr jest w stanie zastąpić aż 300 butelek 0,5 ze sklepu (zużywasz mniej opakowań jednorazowych)
– skuteczność filtra węglowego została potwierdzona laboratoryjnie
– butelka Dafi 0,5 jest trwała, lekka i poręczna
– butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o środowisko
– filtr usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej, jednocześnie pozostawiając niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (głównie magnez i wapń)
– jeden filtr jest w stanie oczyścić do 150 l wody miesięcznie

Chcesz już dziś sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie? Butelka Dafi 0,5 czeka na ciebie na stronie https://sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Pamiętaj, że twoje decyzje mają znaczenie – dlatego zadbaj o siebie, zadbaj o planetę!