0 5 min 3 lata

Kupno nowego domu często okazuje się największym nakładem finansowym w całym Twoim życiu.

Mając to na uwadze, absolutnie konieczne jest podjęcie najlepszej możliwej decyzji za pierwszym razem. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, jest znacznie większa szansa, że ​​nie pożałujesz sześciocyfrowych nakładów na zakup nowego domu.Jeśli masz środki finansowe, aby to zrobić, to kupując dom, wybierz piętnastoletnią hipotekę, a nie trzydziestoletnią. Może to kosztować więcej z miesiąca na miesiąc, jednak w ciągu trzydziestu lat zapłaciłbyś o wiele tysięcy dolarów więcej odsetek od trzydziestoletniego kredytu hipotecznego.Poświęć trochę czasu na zakupy do domu, zanim skontaktujesz się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Jeśli masz pojęcie dokładnie tego, czego szukasz, i właściwy zakres cen, dwa do trzech razy większe od rocznego brutto, znacznie ułatwi to pracę Twojemu pośrednikowi. Twój pośrednik może następnie kierować reklamy na określone domy, które znajdą się na Twojej krótkiej liście.Jeśli myślisz o kupnie domu, kluczem jest oszczędność pieniędzy. Większość ludzi zaczyna mówić o kupnie domu na długo przed dokonaniem zakupu. Jest to odpowiedni moment, aby odłożyć pieniądze, aby osiągnąć cel zaliczki, który zwykle wynosi około 20 procent kosztów domu.Nieruchomości to trudny biznes, zwłaszcza gdy kupujesz. Zakup nieruchomości to bardzo ważna decyzja, a szukając pośrednika w obrocie nieruchomościami, należy bardzo uważać na to, kogo zatrudnić. Nie chcesz skończyć z pieniędzmi. Znajdź kogoś z referencjami i wcześniej przeprowadź badania.Jeśli znajdziesz odpowiednią nieruchomość, nie wahaj się iść dalej. Wielu kupujących spędza czas zastanawiając się, czy może być coś lepszego lub czy podjęli właściwe decyzje. Brak ruchu na właściwej nieruchomości może spowodować, że ktoś inny dokona zakupu, zanim zdążysz zawrzeć transakcję.Kupując nowy dom, ważne jest, aby zbadać jak najwięcej możliwych nieruchomości. Jeśli skupisz się tylko na jednym domu, prawdopodobnie nie dostaniesz najlepszej oferty za swoje pieniądze. Wskazówki dla kupujących dom po raz pierwszy

Idź do jak największej liczby otwartych domów i miej otwarty umysł na to, czego szukasz.Aby znaleźć idealny dom, powinieneś ustalić listę funkcji, których będziesz szukać.

Może to obejmować wielkość, liczbę pokoi lub lokalizację. Wiedza o tym, czego chcesz, powinna pomóc Ci szybko przejrzeć dużą liczbę ogłoszeń i wybrać domy, które odpowiadają Twoim potrzebom.Ważną wskazówką dla potencjalnych nabywców nieruchomości jest zachowanie szczególnej ostrożności przy wyborze agentów nieruchomości i specjalistów ds. inspekcji domów. Upewnij się, że szukasz rekomendacji od osób, którym ufasz, i poświęć trochę czasu na weryfikację kwalifikacji i referencji. Kupno domu to jeden z najpoważniejszych nakładów finansowych w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważne jest, aby pozyskać do pomocy tylko tych, których wiedza specjalistyczna jest gruntownie ugruntowana.Sprawdź sąsiedztwo pod kątem przestępców seksualnych online w Krajowym Rejestrze Publicznym Przestępców Seksualnych. Wiedza, czy jeden z tych drapieżników mieszka w sąsiedztwie, do którego możesz się przenieść, jest ważna dla bezpieczeństwa Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź, czy są zarejestrowani i wcześniej zarejestrowani przestępcy. Poświęcenie chwili na przyjrzenie się może uratować ból serca Twojej rodzinie.Od uzyskania wyceny i kontroli po zamknięcie kredytu, proces dotyczący nieruchomości jest zawiły i najeżony potencjalnymi pułapkami. Dlatego ważne jest, aby mieć wskazówki na każdym kroku. Skorzystaj z tych wskazówek, aby uprościć proces zakupu nieruchomości i ułatwić jego zarządzanie.