0 3 min 2 lata

Naczepy to jedne z najbardziej wszechstronnych pojazdów dostępnych do wynajęcia.

Naczepami można przewozić prawie każdy rodzaj towaru, który może pokonywać duże odległości. W wypożyczalni znajdziemy wiele popularnych typów przyczep, aby łatwo można było wybrać odpowiednią w zależności od ich zastosowania.

W wypożyczalni znajdziemy różne rodzaje naczep

Jakie są koszty za wynajem naczep w wypożyczalni

Jak sama nazwa wskazuje, naczepy podkontenerowe mają płaską powierzchnię, na której umieszczany jest ładunek, nie mają one osłony. Jeśli przewozisz towary, które nie wymagają dodatkowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, otwarte naczepy są najbardziej ekonomiczną opcją ze względu na rozsądną cenę wynajmu. Naczepy wywrotki mogą być wykorzystywane do konkretnych celów. Ponieważ ładunek jest zrzucany na ziemię, można takich naczep używać tylko do wytrzymałych materiałów, których nie można uszkodzić. Dlatego wywrotki są zwykle używane do transportu materiałów budowlanych, takich jak piach, ziemia, drewno, żwir.

Zamknięte naczepy skrzyniowe są tak nazywane, ponieważ wyglądają jak skrzynia, gdzie wszystkie boki są zamknięte i zamocowane. Przyczepy skrzyniowe mogą być droższe w wynajmie niż niektóre inne typy, ale to najlepsza opcja, jeśli przewozisz coś, co wymaga dodatkowej ochrony przed wiatrem, deszczem lub światłem słonecznym. Są to jedne z najbezpieczniejszych przyczep do wynajęcia. Naczepy kurtynowe są bardzo podobne do skrzyniowych z niewielką różnicą, ponieważ jest ona osłonięta plandeką lub kurtyną, którą można rozsunąć lub zamknąć. Kurtyny ułatwiają załadunek i rozładunek naczepy w razie potrzeby, ponieważ nie mają dużych i nieporęcznych drzwi.

Jeśli interesuje cię wynajem naczep – koszty nie są wysokie w porównaniu z leasingiem czy zakupem takiego pojazdu. Do przewozu żywności odpowiednia będzie naczepa chłodnia, a płynne lub sypkie produkty przewozi się w cysternach i silosach. Ponieważ istnieje wiele opcji naczep dostępnych w wypożyczalni, ważne jest, aby wybrać odpowiednią do rodzaju pracy, którą chcesz wykonać. Wypożyczenie nowszego modelu pojazdu zapewnia dostęp do najnowszych osiągnięć sprzętowych w takich obszarach, jak moc, załadunek, sterowanie, komfort i bezpieczeństwo.